Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Problem młynu

Na terenie miasta Bolków znajduje się kilka obiektów budowlanych w opłakanym stanie. Niestety są to budynki prywatne. Jedną z takich perełek, zdaniem wielu mieszkańców nadający się tylko do rozbiórki jest stary młyn przy ulicy Młynarskiej. Stan techniczny w jakim od lat znajduje się ten budynek jest znamy wszystkim mieszkańcom.
Odkąd piastuje stanowisko Burmistrza Bolkowa, wielokrotnie informowałem właściciela obiektu(osoba prywatna), policję oraz inspektora nadzoru budowlanego o realnym zagrożeniu jakie stwarza ten niszczejący obiekt.

W związku ze stanem technicznym budynku oraz planowanymi w tym roku pracami związanymi z budową kanalizacji deszczowej na ul. Młynarskiej apeluje do was szanowni mieszkańcy o zachowanie szczególnej ostrożności w tej okolicy.
 
stary młyn - ruina
stary młyn - ruinapismo

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.