Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

PODZIEL SIĘ OPINIĄ!

Czy wiecie, że Centrum Kultury i Biblioteka w Bolkowie zostały połączone i od 2021 roku działają jako Centrum Kulturalno - Biblioteczne? Z tej okazji chcemy Was zaprosić do rozmowy o tym, jak powinna wyglądać kultura w Bolkowie i wspólnie zaprojektować ofertę naszego Centrum. Nie ważne ile masz lat - jeśli uważasz kulturę za ważny element swojego życia, postaramy się, żeby nie zabrakło możliwości, aby się zaangażować.
 
Dzięki środkom przyznanym przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne, będziemy mogli sfinansować najciekawsze pomysły mieszkańców na wydarzenia kulturalne.
 
Zanim to się stanie, chcemy się wspólnie zastanowić, jakie powinny one być. Jesteśmy pewni, że wśród mieszkańców naszego miasta nie brakuje osób, które chętnie podzielą się z innymi swoją pasją i talentem. Zapraszamy do wypełnienia ANONIMOWEJ ANKIETY, która pomoże nam zebrać informacje do zaplanowania dalszych działań.
Wkrótce zaprosimy Państwa na inne wydarzenia zaplanowane w programie, ale już teraz czekamy na Państwa opinie za pośrednictwem poniższego formularza!
 
Zespół CKB

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.