Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Spisz się przez telefon

SPISZ SIĘ informacja o numerze telefonu

 

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem
☎ 2⃣2⃣ 2⃣7⃣9⃣ 9⃣9⃣ 9⃣9⃣
 
Droga do spisu przez telefon jest prosta. Wystarczy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Głos lektorki podpowie nam, co mamy zrobić, by rozpocząć spis:
najpierw trzeba wybrać klawisz „1⃣”, aby wybrać „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021”, potem znów wciskamy „1⃣”, czyli „Spisz się przez telefon”.
 
Telefon odbierze pracownik urzędu statystycznego, który będzie po kolei czytać pytania z formularza spisowego i wprowadzi odpowiedzi do systemu. Rozpocznie od pytania o 🇵 🇪 🇸 🇪 🇱, konieczny do zalogowania się do aplikacji spisowej.
Infolinia spisowa działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.
 
Spis przez telefon jest opcją wygodną i bezpieczną, ponieważ wyklucza kontakt bezpośredni z inną osobą i nie musimy już potwierdzać tożsamości rachmistrza. Szczególnie polecamy to rozwiązanie Seniorom.
 
Więcej informacji: https://spis.gov.pl/
Jest to opcja bezpieczna, zwłaszcza z punktu widzenia osób starszych: sami inicjujemy kontakt i nie musimy sprawdzać, czy zgłaszająca się do nas osoba jest prawdziwym rachmistrzem.

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.