Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Rykowisko - polskie ostre sosy

 "Przysiołek wsi Gorzanowice stał się siedzibą najbardziej średnich ostrych sosów w Polsce. To tu na na Dolnym Śląsku, w Sudetach, gdzie klimat nie rozpieszcza, para krejzoli postanowiła posadzić ostre papryki.

Nasze sosy to owoc miłości do piwa, grylla i ekologii. Często nas atakuje mega gastro i nic tak nie dopełnia pięknego letniego wieczoru jak coś z rusztu z ostrym sosiwem i prawdziwym piwem. Po to powróciliśmy na wieś po 11 latach mieszkania w mieście. I cóż... Jesteśmy mega zapracowani, ale szczęśliwi!"

  

  • Gospodarstwo Rolne Rykowisko
    Gorzanowice 26, 59-420 Bolkow
  • +48 889 183 114
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
miniaturka ostre.sosy zdjecie 01 miniatura miniaturka ostre.sosy zdjecie 02 miniatura miniaturka ostre.sosy zdjecie 03 miniatura
miniaturka ostre.sosy zdjecie 04 miniatura miniaturka ostre.sosy zdjecie 05 miniatura miniaturka ostre.sosy zdjecie 06 miniatura

 

 miniaturka ostre.sosy zdjecie 00 miniatura

  • ZNAJDŹ NAS NA 👇

Facebook 2 Instagram Youtube www

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.