Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

POMOC Ukrainie

W związku z konfliktem zbrojnym na Ukrainie, wszyscy obudziliśmy się w zupełnie nowej rzeczywistości. Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pomocową dla mieszkańców Ukrainy. Potrzeby są spore, m.in. produkty żywnościowe o długim terminie przydatności spożycia, plecaki, bandaże, opatrunki, kołnierze ortopedyczne, koce, środki odkażające, „marketowe” apteczki samochodowe (są w nich folie termiczne, bandaże i opatrunki), powerbanki, latarki.
 
Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do pomocy. Zadbamy aby zebrane rzeczy, były dostarczone na Ukrainę. Nie ma wątpliwości, że w taką akcję należy się włączyć! Ze swojej strony zapewniamy magazyn na zebrane dary a nasi pracownicy i wolontariusze oferują pomoc w ich sortowaniu i pakowaniu.
Wszyscy Ci, którzy chcieliby wspomóc naród ukraiński w tym trudnym dla niego okresie mogą już od poniedziałku przynosić w/w rzeczy do siedziby GMOPS w Bolkowie, która mieści się przy ulicy Kolejowej 10. Zbiórka prowadzona będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00
 
flaga ukrainy

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.