Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

25.000 zł z Giełdy Miejskich Technologii na słuchowiska!

Gmina Bolków ani na chwilę się nie zatrzymuje!
 
25.000 zł to kwota, którą pozyskaliśmy z programu Giełda Miejskich Technologii na rozwój turystyczny na naszym terenie. Giełda Miejskich Technologii to program, który pozwoli rozszerzyć znany wszystkim projekt ożywienia ławek tematycznych, czy rzeźby Leszego dzięki słuchowiskom. Dotychczasowe punkty zostaną wzbogacone o anglojęzyczną wersję oraz dojdą trzy całkiem nowe punkty. Jakie? O tym już wkrótce.
 
Jak już wiele razy wspominałem, zależy mi aby słuchowiska na stałe wpisały się w naszą coraz bogatszą ofertę turystyczną. Zastosowanie nowoczesnych środków komunikacji zwiększy zainteresowanie młodszych pokoleń historią gminy. Jest to ciekawa i atrakcyjna propozycja dla turystów zarówno z Polski, jak i spoza naszego kraju, integrująca lokalną społeczność oraz turystów poprzez wspólne korzystanie z programu.
 
Gmina Bolków położona jest na obszarze Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów, który ubiega się o uzyskanie certyfikatu Geoparku UNESCO, a dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu ożywienia rzeźb i atrakcji turystycznych zyskamy dodatkowy atut dla osób z zagranicy.
 
Więcej na temat słuchowisk oraz legend pod linkiem

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.