Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Zawody pumptrackowe w Mysłowie! 25 maja 2024

🚴‍♂️🌟 Przygotujcie się na niezapomniane emocje! 🌟🚴‍♀️

Już 25 maja 2024 roku zapraszamy Was w imieniu organizatorów na ekscytujące zawody pumptrackowe w Mysłowie! To będzie dzień pełen adrenaliny, sportowej pasji i nauki pod okiem prawdziwych mistrzów. Całe wydarzenie odbędzie się na malowniczej BAZIE MYSŁÓW, a gospodarzami będą LZS Lipa oraz KGW "Aktywni Lipowianie", we współpracy z Fundacją Kult z Wrocławia.
🤩 Zawody na pumptracku to nie tylko wyścigi - to prawdziwa sztuka balansowania, precyzji i dynamiki. Podziwiajcie występy zawodników, które dostarczą Wam mnóstwo adrenaliny i niesamowitych wrażeń!

A jeśli marzycie o tym, by samodzielnie poczuć dreszczyk emocji na torze, to właśnie teraz macie taką okazję, bo na miejscu odbędą się także warsztaty! Zapisy będą dostępne w dniu wydarzenia. 🧑‍💻 Nie przegapcie okazji aby być częścią tego wydarzenia! 🎉
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gmina Bolków!!

Więcej informacji znajdziecie na profilu:
LZS Lipa oraz KGW "Aktywni Lipowianie"

plakat promujący wydarzenie w mysłowie

 

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.